Dostawa sprzętu rehabilitacyjnego do Gabinetu Rehabilitacji w Darłowie - rozstrzygnięte

Szpital Powiatowy w Sławnie, ul. I-go Pułku Ułanów 9, 76-100 Sławno

zaprasza do składania ofert na dostawę sprzętu rehabilitacyjnego

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu rehabilitacyjnego do Gabinetu Rehabilitacji w Darłowie.

Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określony został poniżej:

Lp.

Nazwa i typ

J.m.

Ilość

Lumina - statytowa lapma do wiatłolecznictwa (sollux) V5.0

2

Etius - aparat do pełnej dwukanałowej elektroterapii

3

Polaris 2 - aparat do laseroterapii - Sonda IR 400/808

4

Sonaris S - aparat do ultradźwięków z głowicą GS-4 cm2/1; 3,5 MHz

5

PhysioMG 827 - aparat do terapii polem magnetycznym niskiej częstotliwości. Dwa niezależne kanały + cewka 75 cm z leżanką + cewka 35 cm ze stolikiem

6

Stolik pod aparaturę VERSA

7

Leżanka drewniana do fizykoterapii

8

UGUL D - Kabina do ćwiczeń i zawieszeń z drabinką

9

Osprzęt do UGUL

10

PROFI 2 PLUS - Stół rehabilitacyjny 2-cz. z systemem jezdnym

1

W zakres zamówienia wchodzi:

-        dostawa sprzętu do placówki;

-        instalację sprzętu;

-        szkolenie z zakresu eksploatacji urządzeń.

Wszystkie opisane elementy przedmiotu zamówienia za pomocą znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, należy traktować jako rozwiązania "równoważne" opisywanym, których jakość i parametry techniczne nie będą gorsze od założonych. Wykonawca, powołując się na rozwiązania "równoważne" opisywanym przez Zamawiającego, obowiązany jest wykazać, że spełniają wymagania określone przez Zamawiającego.

TERMIN I MIEJSCE SKŁADANIA OFERT

Osoby zainteresowane proszone są o składanie pisemnych ofert na dostawę sprzętu rehabilitacyjnego w terminie do godz. 9:30 do dnia 5 marca 2019 roku w Sekretariacie Szpitala Powiatowego w Sławnie, ul. I-go Pułku Ułanów 9, 76-100 Sławno.

Oferty należy złożyć w zaklejonej kopercie z dopiskiem „Oferta na dostawę sprzętu rehabilitacyjnego - Nie otwierać przed dniem 5 marca 2019 roku godzina 9:30” zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym Załącznik Nr 1 do ogłoszenia.

Do pobrania:

1. Ogłoszenie z załącznikami