Dorzuć piątaka na karetkę dla noworodka i wcześniaka

Szpital Powiatowy w Sławnie wraz z Fundacją "Marzenia do Spełnienia" zbiera środki na zakup w pełni wyposażonej karetki dla noworodków i wcześniaków. Koszt zakupu takiej karetki to około 700 tyś złotych. Zespół Karetki typu „N” wykonuje transporty noworodków będących w stanie zagrożenia życia i wymagających leczenia w ośrodku wyższego stopnia referencyjności (Odział Anestezjologii, Intensywnej Terapii Dziecięcej i Neonatologicznej Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie) oraz Oddziałów Patologii Noworodka i referencyjnych w zakresie kardiochirurgii, kardiologii, okulistyki, wad wrodzonych w Szczecinie i Gdańsku. Transporty medyczne wykonywane są w obszarze, aż 7 szpitali powiatowych wschodniej części województwa Zachodniopomorskiego tj. Kołobrzegu, Szczecinka, Sławna, Wałcza, Połczyna Zdroju i Białogardu.  Dzięki Twojemu wsparciu zwiększamy szanse najmłodszych pacjentów na lepsze życie.